Bogdan Brol
F. U.- H. Boronów ul. 3 Maja 21A
Strona głównaUsługiUlubione linkiFotografieAutoryzacje, CertyfikatyKontakt
Wodno - kanalizacyjna
Centralne Ogrzewanie
Gaz
Kolektory słoneczne
Klimatyzacja

Jestem autoryzowanym monterem klimatyzacji firmy FUJITSU GENERAL.


Klimatyzatory marki GENERAL są produktami najwyższej jakości, zapewniającymi komfortowe warunki pracy lub wypoczynku w pomieszczeniach. Priorytetem koncernu FUJITSU GENERAL są rozwiązania przyjazne środowisku, oszczędne, trwałe i niezawodne. W tym celu w fabrykach FUITSU GENERAL stosuje się kontrolę jakości opartą na międzynarodowej normie ISO 9001. 

Bogata oferta urządzeń GENERAL jest przeznaczona do zastosowania w budynkach mieszkalnych, biurach, urzędach, restauracjach oraz wielu innych typach pomieszczeń. 

Nowa oferta to urządzenia energooszczędne i niezawodne w eksploatacji. Wszystkie urządzenia inverterowe to konstrukcje pracujące w klasie efektywności A, co pozwala to na osiągnięcie wysokiej wydajności chłodzenia przy niewielkim zużyciu energii elektrycznej. 

Klimatyzatory GENERAL są również przystosowane do ogrzewania pomieszczeń a dzięki zastosowaniu funkcji 10°C HEAT, będącej autorskim pomysłem koncernu FUJITSU GENERAL, urządzenia nie pozwala na przechłodzenie pomieszczenia w przypadku nieobecności domowników( wyjazd, urlop itp.). 

GENERAL to marka klimatyzatorów dedykowanych osobom ze skłonnościami alergicznymi - zastosowane filtry z apatytem tytanowym, filtry polifenolowe, oraz sterylizacja promieniami UV, czynią te urządzenia doskonałym rozwiązaniem gdy poszukujemy higieny i czystego powietrza w pomieszczeniu. 


Katalog Techniczny

Cennik

Pompa Ciepła

Atest Higieniczny


Jesteśmy również dystrybutorem marki MIDEA


MIDEA rozpoczęła swoją działalność w 1968r. Dziś jest potężnie rozwijającą się korporacją, zajmującą się produkcją urządzeń dla ogrzewnictwa, wentylacji i klimatyzacji (HVAC), podzespołów oświetlenia przemysłowego, logistyką i nieruchomościami. 40 lat nieustającego wzrostu doprowadziło do osiągnięcia 14 miliardów USD sprzedaży w 2009 roku. W rezultacie MIDEA utworzyła ponad 150 000 miejsc pracy zarówno w Chinach, jak i na całym świecie.

Oprócz dostarczania wyrobów dla konsumentów na całym świecie MIDEA jest odpowiedzialną spółką, która przyczyniła się do rozwiązania wielu problemów społecznych. MIDEA wierzy w tworzenie wartości poprzez szybką reakcję na potrzeby rynku, efektywne kosztowo działania i zadowolenie klientów. W rezultacie MIDEA wykorzystuje zdolności produkcyjne aby spełnić stawiane wymagania. Całkowicie zharmonizowany proces wytwarzania oferuje wysokiej jakości wyroby o szerokim zakresie. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrze obsługiwać swych klientów na całym świecie.

Obecnie MIDEA jest krajowym liderem urządzęń domowych w Chinach. Firma nie ustaje w aktywnej globalizacji swych działań poprzez otwieranie zakładów np.: w Wietnamie, Białorusi czy Egipcie. Ponadto, MIDEA planuje w przyszłości otwarcie nowych zakładów w celu zaoferowania rozszerzonej gamy wyrobów i usług bliżej rynków zbytu.


Katalog techniczny

Cennik


 
Strona głównaUsługiUlubione linkiFotografieAutoryzacje, CertyfikatyKontakt